2017
Autotehnik AT41
Autotehnika MA13K
Arvutid ja arvutivõrgud AV41
Kokk K13K
Põllumajandus PM41
Kalakasvataja KA-15
Loomaarsti abiline LA-15/2
Laohoidja LJ-16
Puhastusteenindaja-juhendaja PTJ-16
Puhastustööde juht PJ-16
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine hobusekasvatusspetsialist) PM5H-16
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine küüliku/karusloomakasvatusspetsialist) PM5K-16
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine taimekasvatusspetsialist) PM5T-16
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine veisekasvatusspetsialist) PM5V-16
Sisetööde elektrik EL-15
Veokorraldaja VK-16
Ehitusviimistlus EV14K
Suurköögikokk K14K
Kodumajandus KM14K
Sõiduautotehnik MA14K
Plaatija PL-16
Abikokk AK-16
Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus KE31
Pottsepp-sell PO-16
Teedeehitus TE31
Teetöömasinate juht TJ-16
Kodumajandus KM31
Logistika klienditeenindaja LK31
Hobumajandus PH31
Põllumajandustöötaja, veisekasvatustöötaja PM31
Müügikorraldaja MK-15
Hooldustöötaja HT-15
Puhastusteenindaja abiline PTA-15
Puhastusteenindaja PT-16
Tegevusjuhendaja TG-16
Hobuhooldaja HM-15
Põllumajandustöötaja, linnukasvataja PM4L-16
Põllumajandustöötaja, taimekasvataja PM4T-16
Põllumajandustöötaja veisekasvataja PM4V-16
Autotehnik AT41
- Artur Kändla
- Risto Leinus
- Sten Sander
- Mihkel Vaher
Autotehnika MA13K
- Anti Nõmmik
- Sander Härm
- Rain Ibrus
- Karl Lepp
- Kermo Etulaid
Arvutid ja arvutivõrgud AV41
- Aleksander Bubenov
- Kris Eeskivi
- Andrus Kuusk
- Karl Martin Kõiv
- Marek Lind
- Rauno Neemre
- Kermo Orgvee
- Alex Orav
- Aaret Randjärv
- Kristjan Silla
- Sander Simson
- Jaak Soostar
- Karl-Johannes Kõva
Kokk K13K
- Kati Hummel
- Kätlin Härm
- Maarja Limberg
- Ergo Ojala
- Grete Päärand
Põllumajandus PM41
- Keidi Sadam
- Raido Kollina
- Raigo Kollina
- Ain Krumm
- Günter Kuru
- Igor Murov
- Janno Mändla
- Andres Sarapuu
- Carl Zibo
- Leanika Tikki
- Mark Vasin
- Hans-Johhan Kruusma
- Mihkel Orav
- Marco Sakk
- Marko Tomson
- Raivo Vanari
Kalakasvataja KA-15
- Mait Märtin
- Paul Raid
- Merilin Sibul
- Tarvo Šults
- Kristi Zilensk
- Veiko Vahesalu
- Raul Viidik
Loomaarsti abiline LA-15/2
- Sirle Aljas
- Aade Düüna
- Liis Eiland
- Mariliis Joassoone
- Kadri Kirs
- Karmen Kitse
- Laura Kuusk
- Liane Lubi
- Epp Mirme
- Helina Poom
- Liisi Raudsepp
- Greta-Mona Reintam
- Birgit Saks
- Maret Võrno
Laohoidja LJ-16
- Andro Alesmaa
- Annika Haiba
- Ergo Heinmets
- Vladislav Jakovlev
- Marelle Kask
- Mario Kõiv
- Doreen Luht
- Saskia Mustallikas
- Siret Priilinn
- Marion Päärson
- Egle Tammjärv
Puhastusteenindaja-juhendaja PTJ-16
- Kati Adul
- Elen Ehala
- Elliko Ehala
- Janne Enok
- Tiia Mettus
- Pille Raud
- Erika Roos
- Õnnela Saksladu
- Aili Veisner
Puhastustööde juht PJ-16
- Lea Kruusmaa
- Diana Lass
- Urve Reinson
- Karin Õunap
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine hobusekasvatusspetsialist) PM5H-16
- Agnes Kaasik
- Mare Kalme
- Urve Külv
- Kati Hannele Leutonen
- Eneli Rahula
- Reelika Raig
- Marilin Sein
- Killu Udeküll
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine küüliku/karusloomakasvatusspetsialist) PM5K-16
- Viivika Daniel
- Riina Eensalu
- Gaius Jõgar
- Anneli Naadel
- Marge Siirmets
- Eelika Viidik-Kuimet
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine taimekasvatusspetsialist) PM5T-16
- Boriss Errapart
- Kadri Kullerkupp
- Mikk Meinberg
- Lauri Pentjärv
- Katri Pettai
- Maarja-Liisa Pettai
- Ville Pluum
- Meelis Rätsep
- Sirle Seisonen
- Janari Zõbin
- Joosep Toit
- Marko Toomere
- Margus Tärn
- Janek Väinsar
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine veisekasvatusspetsialist) PM5V-16
- Aivi-Õnne Annimäe
- Ott Aoveer
- Karin Luhasoo
- Tuuli Puust
- Marina Raaper
- Liisi Trahv
Sisetööde elektrik EL-15
- Vello Kivima
- Tauno Tamm
- Andres Schkiperov
Veokorraldaja VK-16
- Marat Fomenko
- Margo Kalamägi
- Ringa Lindjärv
- Ege Porval
Ehitusviimistlus EV14K
- Gennard Ennist
- Martin Haljand
- Andres Hints
- Margo Kaas
- Kristjan Kull
- Taavi Lepik
- Kristjan Loost
- Üllar Paju
- Kärilin Rosental
- Hellis Saar
- Siim Sepp
Suurköögikokk K14K
- Kaire Parmen
- Jaana Pihlapuu
Kodumajandus KM14K
- Janno Kivi
- Marge Kõrgessaar
- Kete-Ly Palo
- Kelly Post
- Kerli Suur
Sõiduautotehnik MA14K
- Richardo Anderson
- Ants Bombul
- Enrik Elming
- Margus Kõrgesaar
- Andrus Lauringson
- Romet Lind
- Inar Pirnipuu
- Ülari Reitel
- Elgar Õunapuu
Plaatija PL-16
- Aron Bakhoff
- Robert Graverson
- Germo Indela
- Jan Joosta
- Kaily Jõesoo
- Kalmer Kleen
- Melanii Kuusk
- Viive Reinsalu
- Kalle Soo
- Ene Vaasna
- Kristin Viks
- Sten Viks
- Margus Viller
Abikokk AK-16
- Egert Hobolainen
- Janek Ilves
- Kristiina Ilves
- Liis Järvsoo
- Anna Maria Elise Karu
- Chris Murro
- Brenda Šumilin
- Linda Tint
- Raissa Volf
Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus KE31
- Reivo Järve
- Erik Haasma
- Kaido Hummel
- Karl Kanne
- Egon Keerles
- Rasmus Provornikov
- Marko Põllumägi
- Ats Vaan
- Aivar Siska
Pottsepp-sell PO-16
- Marko Habicht
- Malle Hermanson
- Ove Hillep
- Meelis Issak
- Erik Järvi
- Argo Kaas
- Ivar Kallasmaa
- Rivo Kallasmaa
- Maido Kasemägi
- Margit Konno
- Urmas Kontus
- Kaili Kurrusk
- Tiina Leht
- Sten Lumiste
- Marten Maddisson
- Meelis Mõik
- Ats Paberits
- Kaljo Reigo
- Volli Rõžikov
- Arvo Savolainen
- Viido Sims
- Sven Toodre
- Kristjan Tõnismäe
- Jaanus Valdoja
Teedeehitus TE31
- Jarmo Arusoo
- Marek Kikkas
- Tõnu Reemi
- Targo Sääsk
- Germo Söödor
- Bruno Tinnuri
- Kristjan Varts
- Kristjan Kinks
- Andre Vaikla
- Kaarel Eelma
Teetöömasinate juht TJ-16
- Reimo Ilves
- Viljo Kalm
- Kristo Kessler
- Heinar Linke
- Mirko Merimäe
- Sten Saia
- Andres Sarapuu
- Danek Stronfel
- Kris-Timo Timps
- Marko Tomson
- Jaanus Valdoja
- Mark Vasin
Kodumajandus KM31
- Annabel Ville
- Hedy Altsivanovitš
- Karina Gorbunova
- Katri Lassi
- Karolin Piho
- Anna-Mari Priivits
- Gretel Rõuk
- Kerli Saluste
- Krislyn Loreen Timberg
Logistika klienditeenindaja LK31
- Ingrid Jürimäe
- Elis-Hanna Kase
- Kai Lassi
- Liivi Palgi
- Sandra Samun
- Voldemar Valkenklau
- Andriina Veetõusme
Hobumajandus PH31
- Mirjam Jaaska
- Kätlin Karu
- Kristi Kukk
- Luisa Lausvee
- Christi Ansi
- Carol Denisjuk
- Doris Elmi
- Teele-Arabella Ilustrumm
- Kärt Kotšin
- Ilona Käosaar
- Emily Muttika
- Deana Poks
- Pille Põldma
- Birgit Raud
- Egle Saarna
- Elsa Tamm
- Marie-Helene Kõluvere
- Kristin Ringo
- Kristjan Soome
Põllumajandustöötaja, veisekasvatustöötaja PM31
- Rain Koger
Müügikorraldaja MK-15
- Ave Mändmaa
- Mai Oja
- Piret Pellmas
- Mari-Liis Semjonova
Hooldustöötaja HT-15
- Pille Anijärv
- Heili Ehasalu
- Angela Glase
- Jelena Grigorik
- Margit Kuu
- Esta Leisner
- Kertu Partške
- Ene Pärn
- Inge Raidsalu
- Helju Raudsepp
- Elviira Reinup
Puhastusteenindaja abiline PTA-15
- Angelika Gergalo
- Dagmar Mets
- Laura Ots
- Maie Sakkos
- Birgit Tapersoo
- Anne Uude
Puhastusteenindaja PT-16
- Tatjana Ankova
- Mailis Hansen
- Alesja Jantšenko
- Irina Orletskaja
- Kairi Suursaar
- Tiina Veskis
Tegevusjuhendaja TG-16
- Margarita Filatova
- Marje Juldop
- Ingrid Kampus
- Pille Kello
- Kaire Liivar
- Signe Orav
- Kertu Partske
- Birge Raudkats
- Inga Reidla
- Kalli-Marion Sass
- Signe Sireneva
- Ene Sumre
- Lembi Uulimaa
- Liisi Viira
- Liina Väina
- Ulvi Väli
Hobuhooldaja HM-15
- Merilin Aardevälja
- Kristina Mais
- Hedi Raid
- Laura-Liis Sander
- Siim Sepman
- Jane Sibrits
- Triin Spitz
- Kaie Valdmaa
Põllumajandustöötaja, linnukasvataja PM4L-16
- Vivika Daniel
- Riina Eensalu
- Liina Elken
- Esko Järvi
- Kristel Kesk
- Piret Lümat
- Tiina Mardisoo
- Eleen Michelis
- Tiit Männamaa
- Anneli Naadel
- Janek Prits
- Merit Sarv
- Marge Siirmets
- Peeter Vahtramäe
Põllumajandustöötaja, taimekasvataja PM4T-16
- Joonas Kikerpill
- Kaur Kööp
- Inga Laur
- Artur Metsare
- Kalmer Mäe
- Kris Nigul
- Sandra Saanküll
- Karin Sabalisk
- Priit Tammerand
- Kristin Toome
- Margus Varblas
- Timo Vespere
- Veiko Vijard
Põllumajandustöötaja veisekasvataja PM4V-16
- Jaan Jalakas
- Jaan Kuusik
- Helin Nordling
- Johanna Ojandu
- Mihkel Ojasoo
- Kristjan Reino
- Mihkel Saare
- Jaanika Uustalu
- Kersti Õsso