2016
Autotehnik AT41
Autotehnik MA12K
Kokk K12K
Põllumajandus PM41
Kalakasvataja KA2
Loomaarsti abiline LA21 ja LA22
Laotöötaja LT24
Puhastustööde juht PJ-15
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine taimekasvatusspetsialist) PM5T-15
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine veisekasvatusspetsialist) PM5V-15
Abikokk AK-15
Elektrik EL31
Sisetööde elektrik EL21
Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus KE31
Pottsepp-sell PO-15
Teedeehitue TE31
Teetöömasinate juht TJ-15
Puit- ja kiviehitiste restauraator EV13K
Kodumajandus KM31
Kodumajandus KM13K
Logistika klienditeenindaja LK31
Hobumajandus HM31
Laohoidja LH-15
Müügikorraldus MK2
Müüja-klienditeenindaja MÜ-15
Hooldustöötaja HT-14T
Plaatija PL-15
Puhastusteenindaja abiline PTA2
Puhastusteenindaja PT-15
Puhastusteenindaja-juhendaja PTJ-15
Väikeettevõtlus VE-15
Ärikorraldus ÄR2
Hobuhooldaja HM22
Põllumajandustöötaja karusloomakasvataja PM4K-15
Põllumajandustöötaja taimekasvataja PM4T-15
Põllumajandustöötaja veisekasvataja PM4V-15
Põllumajandustöötaja (osakutse lüpsja) LÜ3-15
Põllumajandustöötaja (osakutse lüpsja) LÜ4-15
Autotehnik AT41
- Jarmo Aedla
- Ivar Järve
- Jannar Aule
- Margus Indres
- Aigar Lumiste
- Kristjan Madisson
- Gert Müürsepp
- Jan Oja
- Alvar Rohukots
- Kardo Tarasov
- Inno Tõnisson
- Carl Vinkel
Autotehnik MA12K
- Toomas Jõgi
- Rudolf Buk
- Erlend Elming
- Villem Graverson
- Khen King
- Raivo Villers
- Rauno Schiff
- Innar Aasna
- Liisa Kalda
- Janari Kasar
- Renar Kivirand
- Karl Koitla
- Madis Paesalu
- Jan Priimägi
- Kuldar Salumäe
Kokk K12K
- Karmen Boiko
- Merili Helve
- Kai Hindrikus
- Mari Jõela
- Emilia Kolesnikova
- Kadi Kübard
- Maili Villers
- Taisi Võsumägi
- Jane Limberg
Põllumajandus PM41
- Sven Põldäär
- Tõnis Rõõmussaar
- Jane Hansen
- Gabriel-Helmuth Ilves
- Mirko Merimäe
- Tarmo Piho
- Urmas Poimu
- Urmo Reinhold
- Sten Riipus
- Mihkel Saare
- Eiki Schasmin
- Tanel Teppo
- Taimo Truuts
- Kajar Elisarov
- Lauri Kannela
- Kert Kukk
- Lauri Neemsalu
- Priit Tenno
- Peeter Uzdanov
Kalakasvataja KA2
- Diana Eelmaa
- Indrek Hõlpus
- Kumar Milter
- Evelin Nõmme
- Liia Rebane
- Viivika Veide
Loomaarsti abiline LA21 ja LA22
- Daisy Alatare
- Aive Altosaar
- Maarja Berkmann
- Ilona Bobulis
- Marii Helen Eek
- Alesja Ivanova
- Keidi Jõeleht
- Hanna Anett Kari
- Kadri Kell
- Anni Kokla
- Cathy Laiva
- Piret Lill
- Meeri Lonn
- Elisabeth Markus
- Karin Murik
- Annika Nurk
- Brigitta Peterson
- Eva Rohtla
- Ede Rosenberg
- Birgit Roslender
- Madli Vaasa
- Klelia Veske
- Kristi Veskus
- Tiina Vester
- Esti Viilup
Laotöötaja LT24
- Annika Haiba
- Sirje Jürimäe
- Teele Kask
- Roman Murga
- Sirli Tamme
- Egle Tammjärv
- Kristiina Väärtmaa
Puhastustööde juht PJ-15
- Alla Gaponenko
- Astrid Jürgenson
- Regina Kikas
- Rene Metsis
- Leo Tõnismaa
- Krista Viidik
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine taimekasvatusspetsialist) PM5T-15
- Ivar Burmeister
- Reimo Jaakson
- Elar Kuusemaa
- Margus Pau
- Imre Peetrimäe
- Ahto Peever
- Jaan Piigert
- Erki Põld
- Jaanika Vahter
- Helen Valgemäe
Põllumajandustootja (spetsialiseerumine veisekasvatusspetsialist) PM5V-15
- Liina Eilmann
- Eero Heidmets
- Marko Hiiemäe
- Riin Org
- Marek Tanvald
- Artur Trantmann
Abikokk AK-15
- Ilme Liiva
- Maria-Magdaleena Lillak
- Wööbe Lipp
- Evelin Nõva
- Kersti Pihlak
- Kristine Saar
Elektrik EL31
- Janek Fjodorov
- Hardi Viitmann
Sisetööde elektrik EL21
- Janar Viibur
- Janne Viibur
- Riina Nõva
Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus KE31
- Tom Illus
- Kevin Keerles
- Kristo Korell
- Reigo Siim
- Brigita Tsipp
- Tairo Veereste
- Tarmo Suurkivi
Pottsepp-sell PO-15
- Mati Ammer
- Kalvi Arusaar
- Thomas Astram
- Kaido Eepold
- Reimo Ilves
- Raili Jallai
- Ergo Jüristo
- Riho Karlep
- Kuldar Kuusik
- Vello Kütson
- Margo Laas
- Indrek Martoja
- Eve Ormak
- Marek Perlin
- Jaanus Pikas
- Marju Reismann
- Reeme Remmelgas
- Raul Riives
- Aare Robas
- Kirtti Saar
- Tõnis Saar
- Elmut Tõniste
- Eve Vabamägi
- Margus Vabamägi
- Annika Vellamäe
Teedeehitue TE31
- Kristjan Aedma
- Andrei Filosofov
- Ken Heamets
- Taivo Hynninen
- Timo Kopli
- Ahti Maadväli
- Egert Põldve
- Joosep Talts
- Ardi Andruse
- Caius Kand
- Janno Ruumet
Teetöömasinate juht TJ-15
- Jarmo Aedla
- Rain Arume
- Margus Indres
- Margus Kink
- Gert Müürsepp
- Renee Pärnpuu
- Janella Põldpüü
- Sven Põldäär
- Sander Soomägi
- Künter Stein
- Mark Tori
- Teit Uusoja
- Andrin Veiand
- Carl Vinkel
Puit- ja kiviehitiste restauraator EV13K
- Braian Pung
- Mihkel Einula
- Andre Helmerand
- Martin Kornilov
- Martin Kruus
- Geir Laisaar
- Ülar Liivapuu
- Taavi Piho
- Kairo Saviauk
- Sander-Mikk Sääsk
- Mait Vaher
- Margus Viller
- Endo-Aron Vuht
- Kert Õunap
Kodumajandus KM31
- Paula Aasna
- Diana Atraškevitš
- Kristiina Ilves
- Aneth Jaanimäe
- Katrin Kasemaa
- Lauri Such
- Liis Järvsoo
- Anna Maria Elise Karu
Kodumajandus KM13K
- Kristel Parmen
- Greetel Kangust
- Siiri Klettenberg
- Seleri Klettenberg
- Marju Leedo
- Maili Poolakene
- Agnes Rähn
- Sabina Sipjagina
- Kätlin Täpsi
Logistika klienditeenindaja LK31
- Doreen Luht
- Kelli Kõiva
- Kristel-Liis Lips
- Kaidi Malmström
- Eve-Liis Nugis
- Janne-Liina Valge
- Kätrin Võhovanets
- Tanel Aadla
- Rainer Lootmäe
Hobumajandus HM31
- Helery Tammu
- Janeli Kelner
- Katri Johanna Lahi
- Johanna Ojandu
- Liina Ratassepp
- Kristjan Reino
- Älis Talvik
- Ingrid Vospert
Laohoidja LH-15
- Meelis Hindrikson
- Enti Inno
- Eero Jusilo
- Reno Kangur
- Karli Kiik
- Rinno Lige
- Kristjan Sagadi
- Mauno Tammsalu
- Gert Viigand
Müügikorraldus MK2
- Piia Assin
- Kristi Licht
- Meeri Meri
- Anne-Ly Preegel
- Mariliis Talvoja
- Maarja Vassar
Müüja-klienditeenindaja MÜ-15
- Ene Pappel
- Marek Rand
- Merike Taada
Hooldustöötaja HT-14T
- Tatjana Anissimova
- Terje Haponen
- Aive Kalm
- Sirje Kangur
- Merle Kodusaar
- Ene Krumm
- Anne Luht
- Riita Masik
- Merle Otsa
- Marve Petersell
- Piret Pärnasalu
- Viive Reinsalu
- Taimi Saar
- Merle Schneider
- Anne Simmo
- Aili Tamm
- Ene Vaasna
- Christiana Vaher
Plaatija PL-15
- Allar Aareleid
- Hanna Anett Kari
- Alan Kivimaa
- Kurmet Koemets
- Reeda Kukke
- Kristjan Metsar
- Marika Männi
- Enn Paas
- Viktor Pärna
- Maiu Roio
- Arto Roo
- Janar Sillandi
- Kaidi Viks
Puhastusteenindaja abiline PTA2
- Rauno Einstruk
- Mehirt Emmus
- Viivi Grauberg
- Taavi Hansen
- Kaili Hekkanen
- Gert Nevski
- Jüri Pavlov
- Elerin Sööt
Puhastusteenindaja PT-15
- Kati Adul
- Jane Piksaar
- Tiina Rauam
- Annika Roosiväli
- Alla Skromul
- Monika Solom
- Peedu Vint
Puhastusteenindaja-juhendaja PTJ-15
- Alina Kalistratova
- Lea Kruusmaa
- Diana Lass
- Riivo Neering
- Karin Novožilova
- Ain Petrov
- Urve Reinson
- Kersti Ruus-Elias
Väikeettevõtlus VE-15
- Küllike Eelma
- Geit Gornov
- Anneli Helendi
- Eleriin Juur
- Kadi Metsare
- Ester Pedosk
- Kaija Piik
- Kätlin Piirimäe
- Hedy Roo
Ärikorraldus ÄR2
- Inge Jasner
- Annika Kinev
- Piia Maria Nahkur
Hobuhooldaja HM22
- Agnes Kaasik
- Olga Kask
- Karoli Kesküll
- Laura Killandi
- Hele-Mall Kink
- Johanna-Silvia Mänd
- Iren Raado
- Eneli Rahula
- Reelika Raig
- Heleri Riik
- Sindia Saar
- Killu Udeküll
- Margus Väli
- Karina Öösalu
Põllumajandustöötaja karusloomakasvataja PM4K-15
- Vivika Daniel
- Riina Eensalu
- Gaius Jõgar
- Anneli Naadel
- Maarja Raab
- Marge Siirmets
- Lembi Uulimaa
- Eelika Viidik-Kuimet
Põllumajandustöötaja taimekasvataja PM4T-15
- Rain Arro
- Boriss Errapart
- Merilin Kaldvee
- Kadri Kullerkupp
- Alvar Kuutok
- Märt Lindert
- Mikk Meinberg
- Daisy Naumkin
- Lauri Pentjärv
- Katri Pettai
- Maarja-Liisa Pettai
- Ville Pluum
- Anneli Põldmets
- Janek Rebane
- Siiri Reiljan
- Meelis Rätsep
- Sirle Seisonen
- Agnes Strazdins
- Janari Zõbin
- Marko Toomere
- Margus Tärn
Põllumajandustöötaja veisekasvataja PM4V-15
- Ott Aoveer
- Ene Kinsiver
- Karin Luhasoo
- Rando Raaper
- Marina Saar
Põllumajandustöötaja (osakutse lüpsja) LÜ3-15
- Eda Anvelt
- Dmitri Galjanitš
- Taivo Metsis
Põllumajandustöötaja (osakutse lüpsja) LÜ4-15
- Marike Kabel
- Sirje Kangro
- Kulla Koobas
- Maire Laar
- Heike Laurimaa
- Väino Mikser
- Daisy Post
- Pille Post
- Elo Sammul
- Aleksandr Timofejev
- Kaja Võsujalg